Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
LIFERated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5