Movies
Ratings
109
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0