Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0