Movies
Ratings
132
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0