Movies
Ratings
133
Collateral BeautyRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0