Movies
Ratings
293
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.5