Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 1.5
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
A LoveRated ★ 3.0
Original SinRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The TerroristRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5