Movies
Ratings
65
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.0