Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0