Movies
Ratings
201
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
xXxRated ★ 1.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 1.0
JunoRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 0.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
Lucky Number SlevinRated ★ 2.5
The Beast And The BeautyRated ★ 2.5
ContactRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 1.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0