Movies
Ratings
517
RayRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
KillersRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
SickoRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 0.5
ChefRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 0.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 2.5