Series
Ratings
18
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0