Series
Ratings
33
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0