Movies
Ratings
29
MementoRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0