Movies
Ratings
126
Just Friends?Rated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
JunoRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 1.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5