Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5