Movies
Ratings
55
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Postman to HeavenRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5