Series
Ratings
186
ExtracurricularRated ★ 3.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 2.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 3.5