Titles you rated
RoomRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0