Titles you rated
CocoRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
SwayRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
The Big SickRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5