Movies
Ratings
559
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0