Series
Ratings
78
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Z: The Beginning of EverythingRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0- Mozart in the JungleRated ★ 4.0
Mozart in the JungleRated ★ 3.5
Mozart in the JungleRated ★ 4.0
The Thorns of AliceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 3.5- Take Me to Love & MealRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0- Mr SelfridgeRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 4.5- Boston LegalRated ★ 4.5