Titles you rated
Death by LightningRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 1.5
The Crown Season 6Rated ★ 3.5
The Crown Season 5Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
The AcolyteRated ★ 1.5
Uncle SamshikRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0