Movies
Ratings
230
The Lion KingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0