Titles you rated
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Break Through!Rated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
Oh! Happy DayRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 2.5
Modern BoyRated ★ 3.0
The PeacemakerRated ★ 3.5
Aachi and SsipakRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 2.5
Once a ThiefRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
GORated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 4.0
GamerRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0