Series
Ratings
356
The Potato LabRated ★ 4.5- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Law According to Lidia Poët Season 2Rated ★ 3.5
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.0- Good PartnerRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0