Movies
Ratings
79
Midnight DinerRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 2.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5