Series
Ratings
103
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- 여왕벌게임Rated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
I Just Killed My DadRated ★ 3.0
TrinketsRated ★ 3.0
TrinketsRated ★ 3.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 3.5