Movies
Ratings
74
GravityRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0