Movies
Ratings
62
Love, LiesRated ★ 4.0
Eternal SummerRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Story of Qiu JuRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
Love, SimonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0