Titles you rated
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Legend of Mi YueRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5