Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Soundtrack #2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0