Series
Ratings
98
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0- Seito ga Jinsei wo Yarinaoseru GakkoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Fake AffairRated ★ 2.0
Bokura wa Koi ga HetasugiruRated ★ 1.5
Shanai Marriage HoneRated ★ 2.0- BEAUTY AND THE FELLOWRated ★ 2.0
- Magari Kado no KanojoRated ★ 3.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0