Movies
Ratings
76
JumperRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 4.5
Sydney WhiteRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 0.5
AquamarineRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0