Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5