Movies
Ratings
85 The Terror LiveRated ★ 4.0 The Terror LiveRated ★ 4.0
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
 Secret ReunionRated ★ 4.0 Secret ReunionRated ★ 4.0
 SkyfallRated ★ 4.0 SkyfallRated ★ 4.0
 The AttorneyRated ★ 4.5 The AttorneyRated ★ 4.5
 Spider-ManRated ★ 4.0 Spider-ManRated ★ 4.0
 Les MisérablesRated ★ 5.0 Les MisérablesRated ★ 5.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
 SnowpiercerRated ★ 5.0 SnowpiercerRated ★ 5.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
 School of RockRated ★ 5.0 School of RockRated ★ 5.0
 Ghost HouseRated ★ 4.0 Ghost HouseRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
 The Golden CompassRated ★ 4.0 The Golden CompassRated ★ 4.0
 The Berlin FileRated ★ 4.0 The Berlin FileRated ★ 4.0