Titles you rated
The ThroneRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5