Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0