Series
Ratings
45- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
VIPRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- My Little MonsterRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.5