Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
RampantRated ★ 2.0