Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0