Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
DeadstreamRated ★ 3.0
The Man with the Iron HeartRated ★ 2.5
AnthropoidRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Mr. JonesRated ★ 3.5
AlphaRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Chinese FeastRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Night FliersRated ★ 2.5
Wicked Little LettersRated ★ 3.0
FrantzRated ★ 3.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
Some Like It HotRated ★ 3.0