Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
JobsRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0