Movies
Ratings
674
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5- Tour de ForceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5