Titles you rated
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5