Movies
Ratings
1324
They LiveRated ★ 3.5
Dear White PeopleRated ★ 3.5
Slaughtered Vomit DollsRated ★ 0.5
Ginger & RosaRated ★ 4.0
God Bless AmericaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.0
Ladder 49Rated ★ 4.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 4.5
BaitRated ★ 1.5
Whale RiderRated ★ 4.0
The Other GuysRated ★ 3.0
Indie Game: The MovieRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 5.0
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 3.5
Larry CrowneRated ★ 4.0
American Pie Presents: The Naked MileRated ★ 3.5
HeathersRated ★ 4.0
The Girl Who Played with FireRated ★ 4.0
The Way Way BackRated ★ 3.5