Movies
Ratings
498- 18 - Eighteen NoirRated ★ 1.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 3.5
Running ScaredRated ★ 4.5
Days of WrathRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 4.0
MissingRated ★ 1.0
SpringtimeRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.0
WindstruckRated ★ 3.5
ScoutRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 2.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
GamerRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 2.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.0