Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0