Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Jim & Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony CliftonRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Open the DoorRated ★ 1.5
The CreatorRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.5