Series
Ratings
12
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
QuizRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0